Корсар, або пухнаста історія з кігтями

ХІТ

Автор: Юлія Лазуткіна

Видавництво: Читай українською

Кількість сторінок: 60 с.

Ілюстрації:

Палітурка: Тверда

Код товару: 169


В наявності

Ціна: 335 грн.

Купити


Історія чорного-пречорного кота з грізним ім’ям та вразливим серцем. Наскільки непростою може бути доля кота, Корсарові випало дізнатися сповна. Спершу терпів знущання у цирку. А згодом мав скуштувати ще й гіркого безпритульного життя. Щоб вижити, Корсар мусить забути про свого внутрішнього пухнастика і «відростити пазурі». Він стане найзухвалішим котом у місті… 

Кажуть, любов та піклування здатні розтопити будь-яке серце. Однак чи знайдеться хтось настільки відважний, щоб полюбити чорного-пречорного і злого на весь світ кота? 


 

5 ПРИЧИН ЧОМУ КНИГА ЗАСЛУГОВУЄ НА УВАГУ:


  1. Важливі цінності. Ця історія — про усі виміри взаємин між людьми та домашніми улюбленцями. Головному героєві випаде випробувати себе і в ролі циркового кота, і безхатченка, і улюбленця в родині. Які ситуації він переживатиме і як знаходитиме з них вихід? Читаючи про пригоди Корсара, читачі зможуть осягнути наскільки важливо бути добрішими та більш відповідальними у ставленні до тварин.

  2. Читати весело! Попри важливість теми, на героїв чекають смішні та кумедні ситуації.Та й деякі персонажі викликають широку і щиру посмішку. Давно хотіли побачити, як дитина сміється за книгою? Історія про Корсара - чудовий варіант для ненудного читання!

  3. Історія з відзнакою. Цю історію було відібрано серед сотень творів, що надійшли на адресу Всеукраїнського конкурсу рукописів від проєкту «Читай українською». Редактори відзначили оригінальність ідеї та сюжету. Їх неодмінно оцінять і читачі!

  4. WOWілюстрації. Чудову історію доповнили яскраві та кумедні ілюстрації української художниці Ольги Кочури. Чудовий настрій гарантовано! 

  5. Підтримка української книжки. Українське книговидання нині переживає не найкращий період. Кожна придбана вами книга є підтримкою для видавців та гарантією, що творчий процес не зупиниться. Незважаючи на виклики… Напишіть свій коментарЗ цією книжечкою також купують...

Останні статті