Комплект 4-х книг серії

ХІТ

Автор: Колектив авторів

Видавництво: Читай українською

Кількість сторінок: 0 с.

Ілюстрації:

Палітурка: Тверда

Код товару: 170


В наявності

Ціна: 990 грн.

Купити


Серія "Нова українська казка" - це історії, що потрапляють у саме серденько! Впустіть у дитинство своїх маленьких читачів нові улюблені книги від сучаних письменників та художників України...

Придбайте комплект з чотирьох книг серії "Нова українська казка" за вигідною ціною - 990 гривень замість 1125.

До комплекту входять чотири книги:

- "Нерозлучні шкарпетки Ромчика". Куди безслідно зникає друга шкарпетка з пари? З року в рік людство розкриває все більше таємниць Всесвіту, але не цю.

Шкарпетько Правий та Шкарпетько Лівий — улюблені шкарпеточки хлопчика Ромчика, бо приносять йому удачу. Вони близнюки, хоч мають зовсім різні мрії та прагнення. А ще вони досі ніколи не розлучалися. Аж ось Лівий безслідно зникає у пральній машині! Просто перед важливою подією для Ромчика.Чи зможе хлопчик набратися сміливості і виступити на концерті без своїх щасливих шкарпеток? Що чекає на братиків? Чи вдасться їм зустрітися знову? І що це за Шкарпетос, про який розповідає у своїх байках найстарша шкарпетка комоду — дід Семен?..


- "Корсар, або пухнаста історія з кігтями". Історія чорного-пречорного кота з грізним ім’ям та вразливим серцем. Наскільки непростою може бути доля кота, Корсарові випало дізнатися сповна. Спершу терпів знущання у цирку. А згодом мав скуштувати ще й гіркого безпритульного життя. Щоб вижити, Корсар мусить забути про свого внутрішнього пухнастика і «відростити пазурі». Він стане найзухвалішим котом у місті… 

Кажуть, любов та піклування здатні розтопити будь-яке серце. Однак чи знайдеться хтось настільки відважний, щоб полюбити чорного-пречорного і злого на весь світ кота?


- "Марго та єдиноріг, що жив у буфеті". Різдвяні канікули у селі для Маргарити та її братика — по-справжньому чарівний час. Тут і ялинка, і смаколики. А які дивовижні казки розповідає бабуся! 

Тим паче, є підозра, що не всі її історії вигадані. Як от оповідка про єдинорога — його Марго навіть намагалася упіймати. Щоправда, поки безрезультатно. Але різдвяний час сповнений див, тож, хто знає — можливо, одне з них вистрибне просто із кухонної шафи?..


- "Кіт, що хотів підкорити ялинку". Коти і ялинки. Вони зустрічаються щороку напередодні свят… а далі все як у тумані. Чому ледь не кожен кіт так прагне підкорити новорічне деревце і вистрибнути аж на самісінький вершечок? Яка таємниця ховається за цим незбагненним явищем? Розкрити загадку випадає рудому котикові Коржикові! Війна розлучила його з родиною, тому понад усе він мріє відшукати маму та сестричку Паляничку. Нявчик вірить, що у цьому йому допоможе ялинка. Але чи так це насправді?


Напишіть свій коментарЗ цією книжечкою також купують...

Останні статті