Як ростуть овочі та фрукти? Звідки на столі хліб? Як все влаштовано в природі? Що особливого у кожному з місяців? Як це - мати домашнього улюбленця? Який з динозаврів сильніший? Що чекає нас у майбутньому?

Відповідати на запитання чомучки можна безкінечно! А можна… познайомити його чи її з чудовими виданнями, які захоплять увагу дитини на години.

Всеукраїнський проєкт популяризації читання ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ пропонує добірку книг, що допоможуть дитині досліджувати усі грані цього світу!

ВЕЛИКА ІЛЮСТРОВАНА КНИГА ПРО ПРИРОДУ

Це фантастичне видання, що познайомить дитину з дивовижною фауною та флорою нашої планети. Хто живе у полі, на узбережжі, в горах? А чи є життя під водою чи в грунті? Про метеликів і птахів, про дикі квіти і природні скарби… Все це знайшло місце у цій книзі з дивовижними ілюстраціями…

Велика ілюстрована книга про природу
Ціна: 205 грн.

Купити


ЩОДЕННИК ЖОВТОГО ПСА

Як це - коли у тебе є собака? Багато діток мріють про такого друга, але не завжди є можливість узяти в родину улюбленця. На щастя, є пес Жовток - у міру бешкетний і безмірно милий. Він веде свій щоденник у віршованій формі, розповідаючи про те, які події його спіткали в ті чи інші місяці. таким чином дитина дізнається не лише про особливості життя з улюбленцем під одним дахом, але й про особливості того чи іншого місяця.

Частина коштів від продажу книги йде на допомогу собачим притулкам.


Щоденник жовтого пса
Ціна: 195 грн.

Купити


ВЕЛИКА ІЛЮСТРОВАНА КНИГА ПРО ДИНОЗАВРІВ

Інтерес до динозаврів - окремий етап дорослішання. Адже так цікаво знати про цих легендарних створінь більше! Які вони були і чому зникли? Про мирних велетнів і не дуже… Про морських істот і хижаків з крилами. І головне - чи всі вони зникли і чи можна побачити динозавра у наші часи? Всі відповіді у цій надзвичайно яскравій книжечці!


Велика ілюстрована книга про динозаврів
Ціна: 205 грн.

Цю книгу продано


УСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАСІННЯ…

Скільки смачненького батьки готують до обіду… А як воно все до нас потрапило? Дайте дитині цю книжечку і отримаєте час доготувати смачний обід поки малеча поповнюватиме свої знання. 

Ця книга розкаже дитині про те, як зростають найпопулярніші фрукти та овочі і яких змін зазнають перш ніж потрапити до нашого столу у вигляді відомих продуктів. Що росте на лозі, а що на кущі? І найголовніше - звідки взявся шоколад?! Відповіді на ці питання є тут.


Усе починається з насіння…
Ціна: 205 грн.

Купити


ЗОРЯНИЙ ПИЛ ПІД ПОДУШКОЮ

Звідки під подушкою з'явився зоряний пил? Хто живе на твоїй книжковій полиці? Про що думає муха, сидячи на вікні? Хто розфарбував жувальну гумку на асфальті?

Про маленькі та майже непомітні речі, які оточують нас, розповідає дитячий альманах «Зоряний пил під подушкою». Тут зібрано пізнавальні статті, оповідання, вірші, інтерв’ю, комікси, загадки і квести. 


Зоряний пил під подушкою
Ціна: 290 грн.

Цю книгу продано


 

ЗОРЯНИЙ ПИЛ У МАЙБУТНЬОМУ

З цією книгою дитина зазирне ув місто майбутнього і дізнається, що чекає нашу планету через тисячі й мільярди років, довідаємося, як влаштована найтаємничіша капсула часу — наша ДНК, познайомимося з мешканцями живого світу, які побачать майбутнє, і, нарешті, з'ясуємо, чи можна подорожувати в часі і як.

А вірші, комікси й оповідання зроблять знайомство з майбутнім ще дивовижнішим, непередбачуваним і смішним!Зоряний пил у майбутньому
Ціна: 290 грн.

Цю книгу продано


Теги:

Напишіть свій коментар