Осінні канікули цього року підкралися непомітно… Чим зайняти дитину так, щоб зменшити екранний час і дитина провела час цікаво та з користю? 

Всеукраїнський проєкт ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ підготував добірку книг, від яких ваші школярі будуть у захваті! Вони захоплюють з першої сторінки і не відпускають до останньої… Тож якщо ви давно хотіли побачити дитину за книгою -  є можливість це реалізувати!

 

Драконова перлина

Ця історія - екзотичне поєднання корейського фольклору, магії та наукової фантастики. Головна героїня — дівчинка Мін, яка мешкає з родиною на занедбаній планеті Чінджу. 

Вона може перекидатися на що завгодно: людину, тварину, навіть стіл у їдальні. І так, вона має силу Чарів, тобто може керувати людськими емоціями та змушувати людей бачити те, чого насправді немає. Однак не все так круто, якщо ти застрягла в маленькому куполоподібному будинку, щоночі спиш із кузинами в заюрбленій спільній кімнаті, а вони ще й хроплять…

Мін відчайдушно прагне вступити до Космічних сил, як і її старший брат Чун, аби на власні очі побачити Тисячу світів та пережити неймовірні пригоди!Драконова перлина
Ціна: 225 грн.

Цю книгу проданоАру Шах і Кінець Часів. Книга 1

Ця книга - беперечний бестселлер THE NEW YORK TIMES! 

У центрі сюжету - дівчинка Ару Шах, яка схильна дещо перебільшувати події та факти задля того щоб бути прийнятою у школі. 

Її однокласники літають на відпочинок у далекі країни, а вона всі канікули просиджує в Музеї культури й мистецтва Стародавньої Індії, де працює її мама. Тож не дивно, що Ару вигадує всілякі побрехеньки про себе. 

Якось вона розповіла, що стародавня лампа в музеї проклята. І тепер однокласники вимагають довести це. «Запалю маленький вогник — і задмухну!» — думає Ару, обіцяючи собі ніколи-ніколи більше не брехати. 

Але наслідки її вчинку виявляються більш ніж серйозними — тепер вона мусить вирушити в Царство Смерті й зустрітися з надприродними істотами… 


Ару Шах і Кінець Часів. Книга 1
Ціна: 225 грн.

Цю книгу продано


Ару Шах і Пісня Смерті. Книга 2

Продовження дивовижної історії! Цього разу у Іншосвіті сталася надзвичайна пригода: викрадено лук і стрілу бога кохання! 

Ні, злодій не вирішив погратися в Амура — за допомогою цієї зброї він перетворює людей на безсердечних зомбі й керує ними у власних інтересах. І ніби цих неприємностей було замало, підозра падає на Ару Шах, яка тільки почала звикати до життя Пандави. 

На допомогу Ару приходить сестра Міні та нові друзі. У пошуках зброї діти вирушать до небезпечного зміїного царства, зійдуться в битві з демонами і нарешті дізнаються, хто їхній справжній ворог. Та чи готові вони до такого відкриття?Ару Шах і Пісня Смерті. Книга 2
Ціна: 225 грн.

КупитиТаємне життя дівчат


Артщоденник для дівчаток, що допоможе зрозуміти себе та розкрити таланти!

Створити дизайн горнят, вигадати новий формат традиційного віночка, нафантазувати сюжет кінофільму, розробити власний бренд... Це лише частина завдань, які пропонує виконати своїй власниці цей артщоденник.

Видання містить психологічні практики, що допоможуть дізнатися про себе більше, розвинути креативність, письменницькі та навіть підприємницькі навички, повірити в себе.ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності
Ціна: 210 грн.

Купити


 

БОНУС: натхнення для мами!

 

Українська команда креативників розробила календар-натхнення на 2022 рік. Кожна його сторінка - це особлива фраза підтримки, мотивації та гарного настрою.

Ідеальний подарунок...Календар
Ціна: 320 грн.

Цю книгу продано


 

***

Купуючи книги через онлайнову книгарню проєкту ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ, Ви підтримуєте україномовне книгодрукування в Україні

Теги:

Напишіть свій коментар