Розповідати про власні мрії і отримувати гроші на їх втілення. Таку можливість пропонують автори нового артбука “Таємне життя дівчат”. 


Незвичайний конкурс #героїняТЖД стартував нещодавно у соцмережах. Він полягає у тому, щоб сфотографуватися із новим українським артбуком та розповісти про власну мрію. Результати конкурсу організатори оголошують щомісяця.


  • Ідея виникла спонтанно. Одна юна українська блогерка зробила чудовий огляд на наш щоденник у себе у соціальних мережах. Ми були здивовані та вражені і, звісно ж, написали їй та подякували. У ході спілкування дівчина підказала таку ідею і вона нам припала до душі, - відзначають організатори.Фото учасниці конкурсу @yevalib


Для участі у конкурсі необхідно сфотографуватися з артбуком ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ в профіль так, як дівчинка на обкладинці.


Фото потрібно опублікувати в улюбленій соцмережі - Фейсбук, або Інстаграм, відзначивши сторінку @diary.smart.ua та написавши у дописі про свою мрію.

Щомісяця організатори рандомно визначають переможиць серед всіх учасників за місяць. 


Фото учасниці конкурсу @cat_love__books 


Перше місце отримує головний приз - 1000 гривень, які можуть стати початком до здійснення мрії. Друге та третє місце отримують посилки-сюрприз від організаторів.


  • Ми хочемо надихнути дівчаток мріяти та шукати шляхи до втілення своїх мрій. У цьому полягає головна ідея артбука “Таємне життя дівчат” і цей конкурс для нас - додаткова нагода мотивувати наших юних читачок, - відзначають організатори конкурсу.


Артбук "Таємне життя дівчат" - новинка книжкового ринку для дівчат від 8 років. Видання містить 50+ творчих завдань на розуміння себе, пошук талантів та розвиток креативності.ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності
Ціна: 210 грн.

Купити
Теги:

Напишіть свій коментар