Міжнародний день дарування книг відзначають 14 лютого, називачючи ще “Днем всіх закоханих у книги”. Хоч заснований він лише 2012 року, та вже нині його відзначають у багатьох країнах світу! І Україна не вийняток…


Проєкт ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ знайомить із красивими та корисними виданнями українською мовою, які стануть чудовим подарунком!


ДЛЯ ЖІНОК: щоденник натхнення та мотивації МОЯ НОВА ІСТОРІЯ


Чудове видання, сповнене кольору та корисностей! Родзинкою щоденника стали психологічні практики, що допоможуть віднайти себе, відновити енергію та відшукати натхнення. А також роботи українських майстринь петриківського розпису, опубліковані в кольорі та у форматі розмальовок. Таким чином кожна власниця щоденника зможе долучитися до українського мистецтва і приділити час роботі над собою, плануванню та розвитку.


Окрім всього всередині є трекери корисних звичок, марафон антибуденності, читацький щоденник, планери на кожен тиждень місяця, щоденники думок та настрою.Щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ
Ціна: 290 грн.

КупитиДЛЯ ДІТЕЙ: артбук НЕ БІЙСЯ


Видання-мотиватор від психолога-консультанта Шері Кумбс. Через цікаві завдання та випробування книга проведе свого власника світом емоцій. Ця весела книга занять — чудова нагода для дитини поміркувати про речі, що непокоять і… позбутися їх. 


У виданні подано вправи, що допоможуть дитині навчитися розуміти свої почуття, правильно реагувати на ситуації, говорити з іншими про те, що турбує і рости сміливою, впевненою і позитивною особистістю.
Не бійся! Мотиватор
Ціна: 150 грн.

Цю книгу проданоДЛЯ ДІТЕЙ: альманах ЗОРЯНИЙ ПИЛ У МАЙБУТНЬОМУ


Видання, що здатне здивувати дитину 7-12 років зібранням дивовижних історій, фактів, коміксів та оповідок, присвячених одній темі - темі майбутнього! Нарешті є можливість зазирнути у міста мабутнього, дізнатися що чекає планету через тисячі й мільярди років, розкрити секрети найтаємничішої капсули часу — людської ДНК. 


Цей випуск готувала до друку ціла команда авторів, серед яких: футуролог, біологи, інженер, архітектор, палеонтолог і географ, спеціаліст із професій, еколог, гуру технологій, фізик, генетик, лінгвіст, аналітик великих даних, кінопродюсер, наукові журналісти, а ще поети, дитячі письменники і 24 ілюстратори.Зоряний пил у майбутньому
Ціна: 290 грн.

Цю книгу проданоДЛЯ ПІДЛІТКІВ: книга МАРІЯ ПРИМАЧЕНКО

Історія, що надихає та мотивує шукати свій особливий шлях у цьому світі!

Здавалося, що білосніжна, мов чисте полотно, хата так і закликала Марічку: «Прикрась мене!». Тож дівчинка підійшла до стіни і заходилася малювати. Просто пальцями виводила квіти… Чи то волошки, чи то айстри, чи то півонії – кожна квітка не була подібна на жодну з тих, що ростуть у лузі.


Надвір із хати саме вийшла мати. Перевівши погляд на стіну, їй аж дух перехопило від захвату: “Марічко, невже це ти сама намалювала? Може, тобі хтось допомагав?”

Так зародився особливий світ з чудернацькими рослинами та фантастичними звірами. Це – світ видатної української художниці Марії Примаченко…Марія Примаченко
Ціна: 250 грн.

Цю книгу проданоДЛЯ ПІДЛІТКІВ: книга ІГОР СІКОРСЬКИЙ

Розповідь про хлопчика, який проніс свою мрію літати крізь все життя і таки здійснив її, створивши перший в історії світу гелікоптер!


У дитинстві Ігорю наснився сон про політ на літальному кораблі. Тоді його запевнили, що літати по небу неможливо. Але Сікорський виявився одним з тих мрійників, які не відмовляються від власних мрій. Він виріс і довів всьому світові, що кожна ідея може бути втілена в життя! Він винайшов і запустив у серійне виробництво гелікоптер. А також дав світові цілу низку винаходів, серед яких чотирьохдвигунний літак, трансатлантичний гідроплан та багато іншого. Ігор Сікорський назавжди увійшов в історію авіації, а його історія вразила весь світ...Ігор Сікорський
Ціна: 225 грн.

Цю книгу продано!!! АКЦІЯ ДО ДНЯ ДАРУВАННЯ КНИГ !!!

Проєкт ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ також дарує! 

Здійснивши замовлення з 7 по 14 лютого на будь-яку кількість книг з книгарні проєкту, Ви можете виграти чудові подарунки - срібний підвіс та набори для творчості!


Для участі в акції: 

1. Здійсніть замовлення через інтернет-книгарню проєкту ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ з 07.02.2021 по 14.02.2021 включно


2. Оплатіть замовлення через сайт або після контакту з координаторками.


3. 15.02.2021 чекайте на оголошення результатів акції - визначення переможців відбудеться рандомно серед усіх замовників. Результати будуть оголошені на сайті та на сторінках проєкту у соцмережах


12 подарунків, які можна виграти у межах акції:


Срібний підвіс - розігрується серед замовників видання “Щоденник натхнення та мотивації МОЯ НОВА ІСТОРІЯ”


8 чудових наборів акварельних пензлів для творчості.Три “таємні книги” на вибір редакції.


Загалом буде обрано 12 переможців.

Читайте українською! І нехай прибуде з Вами хороша книга…
Напишіть свій коментар