Холодне літо? Немає чим зайняти дитину на канікулах? Та й самим бракує натхнення та мотивації? 
Зупиніться на хвилинку щоб встигнути долучитися до акції КНИЖКОВИЙ АНТИСТРЕС. Ви зможете придбати найкращі книги на літо та гарантовано отримаєте у подарунок іграшку-антистрес POP IT.

Для участі в акції: 
1. Придбайте артбук ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ + будь-яку книгу з сайту (два артбуки ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ також рахуються).
2. Оплатіть замовлення через сайт або після контакту з координаторкою до 20.06.2021 включно.
3. Отримуйте свої книжечки на пошті разом із гарантованим подарунком - іграшкою POP IT.


Обов'язкова книга у замовленні: 

ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності 

Артбук, про який мріє кожна дівчинка! Це незвичайне видання допоможе зрозуміти себе та розкрити таланти.

Створити дизайн горнят, вигадати новий формат традиційного віночка, нафантазувати сюжет кінофільму, розробити власний бренд… Це лише частина завдань, які пропонує виконати своїй власниці цей артщоденник.

Видання містить психологічні практики, що допоможуть дізнатися про себе більше, розвинути креативність, письменницькі та навіть підприємницькі навички, повірити в себе.


ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності
Ціна: 210 грн.

Купити


Додаткова книга у замовленні - оберіть книгу з добірки, або будь-яку з книгарні ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ

Ти і Малевич 

Уявити себе учнем Казимира Малевича та створити власний шедевр.

У цьому допоможе книжка-альбом із креативними завданнями, наліпками і розмальовками. Кожен розгорт присвячений одній із головних ідей творчості Малевича. Завдяки завданням читач створить власну версію робіт художника, зокрема і «Чорного квадрата», та розмалює персонажів його картин по-своєму.

Тут під пильним поглядом великого художника ти можеш бешкетувати й порушувати правила, розфарбовувати, малювати, вигадувати.


Ти і Малевич
Ціна: 230 грн.

Цю книгу продано


 За кожною видатною жінкою стоїть видатна котяча особистість 

Від художниць — до дослідниць і науковиць. Знайомтеся із понад 30-ма дивовижними жінками, які змінили хід історії, та їхніми розКІШними котами й кицями! Читайте  дивовижні історії дружби між жінками та їхніми улюбленцями, а ще цікаві факти, цитати про котів та тести для котолюбів!


За кожною видатною жінкою стоїть видатна котяча особистість
Ціна: 190 грн.

Купити


 Ігор Сікорський 

У дитинстві Ігорю наснився сон про політ на літальному кораблі. Тоді його запевнили, що літати по небу неможливо. Але Сікорський не відмовився від власних мрій. Він виріс і довів всьому світові, що кожна ідея може бути втілена в життя!

Він винайшов і запустив у серійне виробництво гелікоптер. А також дав світові низку винаходів, серед яких чотиридвигунний літак, трансатлантичний гідроплан та багато іншого. Ігор Сікорський назавжди увійшов в історію авіації.


Ігор Сікорський
Ціна: 225 грн.

Цю книгу продано


Григорій Сковорода – дітям 

Це не просто ілюстрована збірка байок. Це артбук, малюнки в якому незвичні, не завжди зрозумілі й подекуди абстрактні, але вони надають давнім реаліям новітньої форми і разом з ними стають цікавинкою для сучасних дітей. Як байки Григорія Сковороди приховують у собі мудрість, так і малюнки Анни Сезон приховують у собі загадки і спонукають розгадати таємниці їхніх образів. Ілюстрації шокують читача, бентежать, веселять, можуть навіть і обурювати — і саме це дає поштовх до пізнання, розпалює бажання їх зрозуміти.


Григорій Сковорода — дітям
Ціна: 150 грн.

Цю книгу продано


Ти зможеш!

Історія знає чимало прикладів людей, які використовували свою силу, щоб завдати болю іншим. Такі люди самостверджуються, коли бачать реакцію на свої дії. Тому найкращий захист – впевненість у собі, позитив, наполегливість і стійкість.

Почуваючись недостатньо здібними, ми робимо сильнішими тих, хто дражнить і принижує нас. Де взяти ресурс, щоб протистояти кпинам чи глузуванню, та як діяти у таких ситуаціях, розповідає мотиватор “Ти зможеш”.

Вмикай креативність, випускай на волю уяву – малюй, пиши, виконуй цікаві вправи, щоб відчути впевненість у собі. Ти все зможеш!


Ти зможеш! Мотиватор
Ціна: 150 грн.

Цю книгу продано


 Зоряний пил під подушкою 

Звідки під подушкою з’явився зоряний пил? Хто живе на твоїй книжковій полиці? Про що думає муха, сидячи на вікні? Хто розфарбував жувальну гумку на асфальті?

Про маленькі та майже непомітні речі, які оточують нас, розповідає дитячий альманах “Зоряний пил під подушкою”. Книга говорить з дітьми про атоми і пікселі, мікроскопи і бактерії, про крихітних тварин і адронний колайдер. А ілюстрації роблять нову інформацію більш доступною.


Зоряний пил під подушкою
Ціна: 290 грн.

Цю книгу продано


Не переймайся! Мотиватор

Ми всі часом хвилюємося. Але іноді тривога буває дуже сильною, і здається, що її неможливо вгамувати. Але будь-які переживання можна опанувати або обговорити, навіть якщо на перший погляд це безнадійно.

Зрозуміти свої почуття, позбутися тривожності та навчитися позитивного ставлення до життя допоможе мотиватор “Не переймайся”.

Вмикай креативність, випускай на волю уяву, виконуй цікаві вправи, щоб дати відсіч стресу та хвилюванням.


Не переймайся! Мотиватор
Ціна: 150 грн.

Цю книгу продано


 Зоряний пил у майбутньому 

Тема цього випуску — майбутнє.

Читач зазирне в місто майбутнього і дізнається, що чекає планету через тисячі й мільярди років, довідається, як влаштована найтаємничіша капсула часу — ДНК людини, познайомиться з мешканцями живого світу, які побачать майбутнє, і, нарешті, з’ясує чи можна подорожувати в часі і як.

Вірші, комікси й оповідання зроблять знайомство з майбутнім ще дивовижнішим, непередбачуваним і смішним!


Зоряний пил у майбутньому
Ціна: 290 грн.

Цю книгу продано


BOYS’ BOOK. Підручник відважного мандрівника 

Життя – це велика пригода. Тож до неї треба бути готовим!

Збудувати хижку в лісі, зловити рибу, змайструвати лук і стріли, написати зашифровану записку, впізнати тварину за слідами і зорієнтуватися на місцевості. Ці та інші вміння можна здобути із книгою «Boys’ Book. Підручник відважного мандрівника».

Пізнаючи із книгою світ, читач стає дослідником, винахідником та навіть шпигуном. Для цього видання має 40 тематичних розділів із практичними порадами та зрозумілими інструкціями.


Boys’ Book. Підручник відважного мандрівника
Ціна: 290 грн.

Цю книгу продано


ПОЛІАННА

Цей роман опублікований ще 1913 року. Відтоді лише екранізацій було більше десятка, а кількість перевидань навіть порахувати важко. Складно повірити, але і в час цифрових технологій розповідь про дівчинку Поліанну лишається незмінним бестселлером.

У центрі сюжету - історія сироти, яку після смерті батьків прихистила сувора і примхлива тітка. Так Поліанна потрапляє у світ суворих правил і заборон. Опинившись одна в чужому місті, вона не зневірюється. З її приїздом сірі будні цього містечка поступово перетворюються на цікаву й радісну гру, в яку грає кожен його житель. Своїх знайомих дівчинка вчить в усьому шукати привід для радості й бути щасливими.

«Поліанна» Елеонор Портер - це світла, зворушлива, оптимістична історія, яка буде до душі і дітям, і дорослим, адже її хочеться читати та перечитувати знову і знову.


Поліанна
Ціна: 200 грн.

Цю книгу продано


Щоденник натхнення та мотивації МОЯ НОВА ІСТОРІЯ 

Особистий експерт з планування, арттерапевт, психолог і порадник під однією обкладинкою! Видання вийшло друком на початку року, а вже стало улюбленим для багатьох жінок як в Україні, так і закордоном. Секрет його популярності - психологічні практики, виконуючи які, кожна жінка може стати ближчою до свого справжнього “Я”, віднайти енергію та натхнення на здійснення мрій. 

Видання пропонує власниці вести трекер корисних звичок, щоденник настрою та думок, планер. Щоденник розраховано на ведення впродовж 12 місяців. Оскільки він недатований, розпочати можна будь-якого місяця. 


Родзинкою видання стали 12 “українських мандал”, що є картинами відомих майстринь петриківського розпису.


Щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ
Ціна: 290 грн.

Купити 



Теги:

Напишіть свій коментар