«Ми сильні рівно настільки, наскільки об’єднані, і настільки ж слабкі — наскільки розділені». Ця фраза мудрого Албуса Дамблдора дуже перегукується із тим, що переживаємо ми, українці, сьогодні.

Та згадали ми цього персонажа не просто так... Адже проєкт "Читай українською" приготував подаруночки! Попереду у нас новорічні свята. Для багатьох із нас вони асоціюються з ароматом хвої, солодощами та, звісно, переглядом фільмів про чарівника Гаррі Поттера та його друзів. Тому наші спритні помічники вирушили на знамениту платформу 9¾ вокзалу Кінг-Кросс. На жаль, до школи магії Гоґвортс вони не доїхали (не вдалося сісти на потяг), проте дістали для вас чудові презенти з офіційної крамниці! Учасників акції чекають загалом 13 чарівних предметів блокноти, брелоки, ручки, значки і навіть квиточки на славнозвісний Гоґвортський експрес! Щоб долучитися до розіграшу подарунків:

1. Зробіть будь-яку покупку з сайту https://www.chytay.in.ua/ (книги чи картини за номерами) на суму від 300 гривень. Кожен платіж на цю суму дорівнює одному шансу отримати сувенір із серця Лондона.
2. Отримуйте свої книжечки, насолоджуйтесь чудовими історіями та розписом картин за номерами. І чекайте на розіграш призів, що відбудеться вже 9 грудня! Можливо саме ваше ім'я з'явиться у переліку 13-ти переможців...

Розіграш подарунків відбуться серед всіх учасників акції рандомно. Кожні 300 гривень, витрачені у нашій онлайновій крамниці = ще один шанс виграти.
Акція триває від 8 листопада до 8 грудня.

Бережіть себе.

Нокс...
Теги:

Додавання коментарів вимкнене.